1. Dziś XVI Wrocławska Niedziela Hospicyjna. Z tej okazji wolontariusze hospicjum kwestują przed naszym kościołem na rzecz chorych.
  2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś po mszy o g. 16.30.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o g. 18.00.
  4. Krąg biblijny w czwartek po mszy wieczornej w domu parafialnym.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu o g. 8.30, 17.00 (zapraszamy dzieci) i 20.00. W piątek po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 20.00.
  6. Przygotowanie dzieci do rocznicy I komunii w przyszłą niedzielę podczas mszy o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Skoczylasa. Po mszy będzie też krótkie spotkanie.
  7. Zapraszamy do przeżywania Wielkiego Postu przez udział w spotkaniach małych grup parafialnych. Celem spotkań jest głębsze, osobiste przygotowanie do świąt Wielkanocnych. Cykl zakłada 5 spotkań w kolejnych tygodniach Postu, by rozmawiać o sprawach wiary w niewielkim gronie osób. Chętnych zapraszamy do zapisów w zakrystii.
  8. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będziemy przeżywać w dwóch turach. Rekolekcje dla młodzieży od czwartku do soboty 1-3 marca. Natomiast rekolekcje dla dorosłych i dzieci od niedzieli do środy 4-7 marca.
  9. Z okazji 160 objawień w Lourdes można zgłosić się na lotniczo-autokarową pielgrzymkę z modlitwą o zdrowie. Wyjazd ma wypoczynkowy program i przewiduje zwiedzanie Barcelony, Monserrat i Saragossy. Koszt 2.400 zł. Szczegółowy program i więcej informacji w zakrystii.