1. Wszystkim parafianom, gościom i przyjaciołom parafii składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i obfitości łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech Jego obecność przemienia każdy dzień, spotkanie i trud naszego życia codziennego.
 2. Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jest ona równocześnie pierwszym dniem oktawy Wielkanocy, która zakończy się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W dni oktawy, które mają rangę uroczystości nie obowiązuje post, ani wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 3. W poniedziałek wielkanocny msze święte jak w każdą niedzielę. Zgodnie ze zwyczajem modlimy się tego dnia za wrocławskiej wyższe seminarium duchowne i Papieski Wydział Teologiczny i na ich potrzeby przeznaczamy ofiary na tacę.
 4. Druga Niedziela Wielkanocna to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nowenna i modlitwa koronką dziś i w poniedziałek po mszy o g. 12.30, a w kolejne dni tygodnia po mszy wieczornej. W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo „godziny miłosierdzia” na g. 15.00. Do przyszłej niedzieli można przynosić skarbonki z jałmużną wielkopostną – darem miłosierdzia.
 5. We wtorek spotkanie wolontariatu po mszy wieczornej.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 18.00.
 7. W tym tygodniu:
  1. I czwartek miesiąca – po mszy wieczornej adoracja grup parafialnych prowadzona przez siostry. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. I piątek – okazja do spowiedzi od g. 7.30 i od 17.30. Po mszy wieczornej koronka i Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21.00.
  3. I sobota – księża odwiedzą chorych w domach. Zmiana tajemnic Żywego Różańca na mszy św. o g. 18.00.
 8. Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie ALPHA, który rozpoczyna się w niedzielę 8 kwietnia o godzinie 17.15 w salce parafialnej. Więcej informacji o kursie na plakatach i ulotkach z tyłu kościoła.