ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkanocna

 1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, która kończy oktawę Wielkanocy. Zapraszamy na nabożeństwo „godziny miłosierdzia” na g. 15.00, po wspólnej modlitwie adoracja Najświętszego Sakramentu do mszy o 16.30.
 2. Niedziela Miłosierdzia rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia w Kościele Katolickim. Zachęcamy do praktykowania uczynków miłości bliźniego. Przez cały tydzień zbieramy ofiary, do puszek z tyłu kościoła, na rzecz podopiecznych Caritas.
 3. Dziś możemy też wspomóc inicjatywę społeczną na rzecz organizacji pracy dla osób z zespołem Aspergera jaką jest „kawiarnia Równik”. Na temat inicjatywy warto porozmawiać z wolontariuszami, którzy kwestują przed kościołem.
 4. Spotkanie rodziców, którzy przygotowują dzieci do I komunii dziś po mszy o 16.30.
 5. Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie ALPHA, który rozpoczyna się dziś o godzinie 17.15 w sali parafialnej. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.
 6. Jutro liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z dnia 25 marca. Msze św. o 7.15, 8.00, 9.30 i 18.00.
 7. Wraz ze wspólnotą „Dom na Skale” zapraszamy na modlitwę uwielbienia „Jesus Hour” w poniedziałek po mszy wieczornej. Po modlitwie spotkanie przy herbacie w sali parafialnej.
 8. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 18.00.
 9. Zapraszamy młodzież na spotkania w ramach duszpasterstwa młodzieży. Spotkania młodzieży w każdy piątek o 19.30.
 10. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę na mszy o 18.00 i po mszy.
 11. Dekanalny kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpoczął się 7. kwietnia w kościele św. Anny we Wrocławiu – Praczach. Kolejne spotkanie w sobotę po mszy o 18.00.
 12. Od tego tygodnia do końca czerwca kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30. Informacje dotyczące parafii i sakramentów można znaleźć na stronie lesnica.wroclaw.pl
 13. Zapraszamy zabrania miesięcznika Nowe Życie oraz zakupu prasy katolickiej (Gość Niedzielny, Niedziela, wydawnictwa misyjne).