1. Różaniec Fatimski połączony z nabożeństwem majowym dziś po mszy o g. 16.30.
  2. Przed kościołem można nabyć książkę p. Ewy Kobel „Lista obecności czyli 700 postaci związanych z dawnym i współczesnym Wrocławiem”. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele parafialnej świetlicy Źródełko.
  3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dziś na mszy o 18.00.
  4. Na nabożeństwa majowe zapraszamy przez cały miesiąc o g. 17.30.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po mszy o g. 18.00 (adoracja do g. 21.00).
  7. Spotkania duszpasterstwa młodzieży w każdy piątek o g. 19.30.
  8. Uroczystości I komunii świętej w naszej parafii w najbliższą sobotę (msze o g. 10.00 i 12.00) oraz w przyszłą niedzielę (msza o 12.30). Bardzo prosimy wszystkich parafian o modlitwę za dzieci i ich rodziny.
  9. Zapraszamy do udziału w czuwaniu modlitewnym przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie odbędzie w naszej parafii w sobotę 19. maja od godziny 19.00 do około 22.30. W ramach czuwania nieszpory, msza św., akatyst do Ducha Świętego, adoracja, uwielbienie i modlitwa o dary Ducha Świętego. Przewidziana jest opieka nad dziećmi. Szczegóły na stronie lesnica.wroclaw.pl oraz na naszym profilu na Fb. Spotkanie organizacyjne we wtorek po mszy wieczornej.