1. Serdecznie dziękujemy za piękne przygotowanie procesji Bożego Ciała, wymowne ołtarze i wspólny śpiew podczas tej uroczystości i zachęcamy do udziału w tradycyjnych procesjach oktawy Bożego Ciała po mszy wieczornej. Dziś nabożeństwo czerwcowe z procesją o 17.30.
  2. Spotkanie wolontariatu we wtorek o g. 19.00 w domu parafialnym. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w to cenne dzieło pomocy bliźnim.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej pomocy o g. 18.00.
  4. I czwartek – adoracja grup parafialnych (prowadzi Domowy Kościół) po procesji.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o g. 7.15, 8.00 i 18.00. Po mszy wieczornej procesja Eucharystyczna i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
  6. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o g. 19.30.
  7. Zapraszamy na Festyn z okazji Święta Pułku w jednostce wojskowej przy ul. Trzmielowickiej. Festyn odbędzie się w sobotę 9. czerwca w godz. 10.00-16.00.
  8. W przyszłą niedzielę uroczysta msza św. z udziałem 10 Pułku Dowodzenia o g. 12.30. Poprzedzi ją przemarsz pułku w towarzystwie orkiestry reprezentacyjnej WP ulicami Leśnicy. Po mszy złożenie kwiatów przy tablicy pamięci żołnierzy przy kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  9. Spotkanie młodzieży obecnie przygotowującej się do sakramentu bierzmowania 10 czerwca na mszy wieczornej.
  10. Zapraszamy kandydatów z obecnych klas: II klasy gimnazjum i 7 SP oraz starszych, którzy pragną przygotować się do sakramentu bierzmowania do pobrania w zakrystii zgłoszenia i wypełnienia go wraz z rodzicami. Pierwsze spotkanie kandydatów odbędzie się na początku września.