1. Dziś przykościelna zbiórka do puszek w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku wspieramy Kościół w Sudanie Południowym.
 2. Wypominki za zmarłych (pn-so) o g. 17.30. Porządek modlitwy jest wywieszony w gablocie.
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) za tydzień na mszy o 18.00.
 4. Europejskie Spotkanie Młodych Taize odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28.12.19 – 1.01.20. W związku z tym:
  • Spotkanie wolontariuszy z naszej parafii odbędzie się we wtorek (19.11) o g. 19.00 w sali parafialnej. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w pomoc w organizację Taize na terenie naszej parafii.
  • Prosimy rodziny o przyjmowanie do swoich domów uczestników spotkania. Chętnych zapraszamy do wypełnienia deklaracji, które znajdują się w przedsionku kościoła, i przyniesienie ich do zakrystii.
  • Za tydzień będziemy gościć brata i wolontariuszkę, którzy opowiedzą nam o Europejskim Spotkaniu Młodych oraz o wspólnocie z Taize.
  • W przyszłą niedziele zapraszamy na modlitwę z kanonami z Taize po mszy wieczornej.
 5. Zapraszamy do udziału w spotkaniach grup parafialnych i nabożeństwach w tygodniu:
  • Poniedziałek: spotkanie wspólnoty rodzin trudnych SYCHAR o 19.00 w Sali w stodole, spotkanie modlitewno-formacyjne wspólnoty Dom na Skale o 19.30 w Sali w domu parafialnym.
  • środa: nowenna od MB Nieustającej Pomocy o g. 18.00,
  • czwartek: spotkanie mam o 10.00 (sala parafialna), próba zespołu Psalmos o 17.30 (Źródełko), spotkanie ministrantów po mszy (sala w stodole) o 18.45, krąg biblijny o 19.00 (mała sala – wikariat), próba chóru o g. 19.00 (sala parafialna)
  • piątek: próba scholi liturgicznej o g. 17.00 (sala parafialna), koronka do Miłosierdzia Bożego po mszy wieczornej i adoracja Eucharystyczna do 21.00, spotkanie ministrantów starszych i lektorów o 19.15 (sala w stodole),
 6. Chętnych do utworzenia Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej zapraszamy do zgłaszania się do zakrystii. Akcja Katolicka jest stowarzyszeniem wiernych świeckich o charakterze społecznym.