1. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do uroczystego i pobożnego przebiegu procesji w uroczystość Bożego Ciała.
  2. Codziennie do czwartku procesja eucharystyczna wokół kościoła po mszy św. wieczornej. W czwartek błogosławieństwo wianków.
  3. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek. Msze św. jak w tygodniu. Po mszy wieczornej procesja i uroczysty akt zawierzenia Sercu Pana Jezusa, a następnie koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.
  4. W sobotę – wspomnienie Niepolanego Serca MNP – (g. 10.00 i 11.30) oraz w niedzielę uroczystości I komunii św. dla trzech grup dzieci. Spowiedź przed I komunią w piątek od 16.30 i w sobotę o 9.00 zgodnie z grafikiem.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę na mszy o 18.00 i po mszy w kościele. Na spotkanie proszę przynieść zaległe akty chrztu, zaświadczenia o katechezie i spowiedzi.
  6. W czasie udziału we mszy zachowujemy zawsze odstęp min 2 metry i zasłaniamy usta i nos maseczką lub w inny sposób. To także znak chrześcijańskiego świadectwa.