1. Dziękujemy za ofiary na misyjne środki transportu złożone przy okazji błogosławienia pojazdów. Kwotę 680 zł wpłaciliśmy na rzecz akcji. Bóg zapłać!
  2. Dziś do północy można uzyskać odpust NMP Anielskiej – „Porcjunkula”. Warunki uzyskania odpustu to: spowiedź i komunia, nawiedzenie kościoła i modlitwa Ojcze nasz i Wierzę w Boga, dowolna modlitwa w intencjach papieża, wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  3. 3-10 sierpnia: 40. Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę. Towarzyszymy pielgrzymom w modlitwie podczas wieczornej mszy św.
  4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00
  5. I czwartek – święto Przemienienia Pańskiego. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Krąg biblijny w czwartek o 19.00.
  6. I piątek – okazja do spowiedzi od 7.30 i 17.30. O 8.00 msza Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu – po mszy wieczornej do g. 21.00.
  7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na seminarium duchowne i wydział teologiczny we Wrocławiu.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i wydawnictw o Eucharystii i kard. Stefanie Wyszyńskim (dostępne w zakrystii).
  9. Regionalne centrum Krwiodawstwa we Wrocławiu prosi o zgłaszanie się do oddawania krwi w  ośrodku przy ul. Czerwonego Krzyża we Wrocławiu.
  10. W czasie udziału we mszy zachowujemy zawsze odstęp min 2 metry i zasłaniamy usta i nos maseczką lub w inny sposób. To także znak chrześcijańskiego świadectwa.
  11. W ubiegłą niedzielą w czasie pożaru w domu przy ul. Średzkiej zostało poszkodowanych kilka rodzin. Chcemy w geście chrześcijańskiej miłości wesprzeć ich podstawowe potrzeby, dlatego organizujemy dziś zbiórkę do puszek przed kościołem. Zebrane środki zostaną w tygodniu proporcjonalnie rozdzielone między te rodziny.