1. Przypominamy o obowiązku zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i zasłania nosa i ust w kościele, kancelarii.  W związku z wymogami sanitarnymi ilość osób podczas zgromadzeń religijnych zostaje ograniczona do zarządzenia rządu: 1 osoba na 4 m2. W kościele św. Jadwigi może być 90 (+10 na chórze) wiernych, w kościele Podwyższenia Krzyża 50 (+ 40 na chórze) wiernych i w kościele MB Pocieszenia w Marszowicach 80 wiernych. Zachęcamy do udziału w mszach św. w kościołach pomocniczych.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone z okazji XX Dnia Papieskiego do puszek w ub. niedzielę w kwocie 3013,75 zł.
 3. Obchodzimy dziś niedzielę misyjną. Wszystkie ofiary złożone dziś na tacę i przy okazji zakupu różańców przygotowanych przez dzieci ze Źródełka przeznaczamy na cele misyjne.
 4. Nabożeństwa i spotkania grup parafialnych odbywają się normalnie ze ścisłym  poszanowaniem regulaminów spotkań umieszczonych w salach.
  • Drugie spotkanie kursu Alpha dziś o 19.00 w sali w domu parafialnym. Kurs składa się z 10 spotkań w trakcie których swobodnie odkrywamy i rozmawiamy o podstawach wiary chrześcijańskiej.
  • Spotkanie chętnych do udziału w Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie dziś o 19.00 w sali w stodole.
 5. Przez cały październik zapraszamy na modlitwę różańcową na g. 17.30.
 6. W czwartek 22.10 – obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II i modlimy się o chrześcijańskie życie rodzin.
 7. Msza św. i spotkanie dla WIERNYCH JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO obrządku łacińskiego będzie 18 października (niedziela) o godzinie 14.00 w parafii św. Augustyna we Wrocławiu (ul. Sudecka 90). 
 8. Duszpasterstwo Rodzin informuje, że w najbliższym czasie zostanie wznowiony diecezjalny INTERNETOWY KURS MAŁŻEŃSKI.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i zakupu kalendarzy z pp. Franciszkiem (dostępne w zakrystii).