1. Dziś dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przez ofiary do puszek możemy wesprzeć działania fundacji „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

2. Młodzież zapraszamy na mszę niedzielną na g. 18.00. Dziś mszy spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem.

3. Nabożeństwa wypominkowe z modlitwą za zmarłych od poniedziałku do piątku o g. 17.30 według podanego porządku. Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach i z tyłu kościoła. Prosimy czytelne wpisanie imion zmarłych i ulicy. Wypełnione karty można wrzucić jeszcze dziś do skarbony przy ambonie.

4. W poniedziałek po mszy świętej o 18.00 różaniec fatimski, a następnie kolejne spotkanie „Jesus Hour” i okazja do adoracji, modlitwy wstawienniczej i uwielbienia Jezusa (spotkanie potrwa do g. 20.00).

5. W czwartek o g. 19.00 spotkanie dla młodzieży w Źródełku.

6. Tego dnia przypada też liturgiczne wspomnienie poświęcenia wrocławskiej katedry.

7. W piątek zapraszamy do wspólnego śpiewania:
   a) o g. 16.45 próba scholi liturgicznej. Męskie głosy mile widziane.
b) o 18.45 próba chóru w domu parafialnym.

8. W piątek po mszy św. o g. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21.00.

9. W sobotę o 9.30 msza za zmarłych kapłanów. Odprawimy ją wspólnie z wszystkim księżmi, którzy pracują w naszym dekanacie. Zapraszamy do modlitwy.

10. W ostatni weekend listopada (24-26.11) odbędą się w naszej parafii rekolekcje ewangelizacyjne – kurs Nowe Życie. Ich celem jest uporządkowanie podstawowych prawd wiary i odnowienie osobistej więzi z Jezusem. Serdecznie zapraszamy do zapisów na stronie www.sne.wroclaw.pl . Szczegóły na plakacie w gablocie i na ulotkach z tyłu kościoła.