1. Obchodzimy dziś w Kościele Katolickim światowy dzień migranta i uchodźcy. W szczególny sposób modlimy się za wszystkich, którzy z rożnych powodów zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów, rodzin i ojczyzn.
  2. Zapraszamy na tradycyjne jasełka przygotowane przez dzieci z klas 4. i 5. pod kierunkiem swoich katechetek. Przedstawienie odbędzie się dziś po mszy o 16.30.
  3. W piątek po mszy św. o g. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21.00.
  4. Dziękujemy także za wszelką pomoc (ciasta, pomoc wolontariuszy, transport, szkole za podesty sceniczne, wojsku za rozstawienie namiotu i sceny oraz transport) przy organizacji Orszaku III Króli. Na cel charytatywny Orszaku – pomoc dla hospicjum dla dzieci z Dolnego Śląska „Formuła Doba” zebraliśmy przy naszym kościele i przekazaliśmy kwotę 1503,64zł .
  5. U ubiegłą niedzielę gościliśmy w naszym kościele Siostry od Aniołów, które prowadzą działalność misyjną w Afryce. W ich imieniu dziękujemy za hojne wsparcie udzielone misjom. Za pamiątki i z ofiar do puszki siostry zebrały kwotę 13.903 zł.
  6. Kancelaria parafialna w czasie trwania kolędy jest czynna we wtorki od 16.00 do 18.00. W sprawach pilnych proszę zgłaszać się na plebanię poza godzinami kolędy.
  7. Kolędę rozpoczynamy w dni tygodnia od g. 16.30, w soboty od 11.00, a niedziele od g. 15.30. Kolęda dodatkowa jest zaplanowana na środę 31.01 oraz w wyjątkowych sytuacjach na niedzielę 28.01. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii. Porządek kolędy według planu kolędy, który jest umieszczony w gablocie, na naszym profilu Fb i naszej stronie www.