OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III niedziela „w ciągu roku”

  1. Gościmy dziś w naszej parafii ks. Zbigniewa Kowala, diecezjalnego duszpasterza młodzieży, który głosi Słowo Boże na mszach świętych. Za rok odbędą się w Panamie kolejne Światowe Dni Młodzieży. Zainteresowanych wyjazdem na to spotkanie z zapraszamy na spotkanie informacyjne ks. Zbigniewem w domu parafialnym dziś po mszy o g. 18.00.
  2. W środę modlimy się tradycyjnie nowenną do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21.00.
  3. Przygotowanie dzieci do rocznicy I komunii w przyszłą niedzielę podczas mszy o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Skoczylasa. Po mszy będzie też krótkie spotkanie.
  4. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru „Apasjonata” w przyszłą niedzielę po mszy o g. 16.30.
  5. Arcybiskup Józef Kupny, mając na uwadze bardzo trudną sytuację finansową klasztorów Sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji, zarządza organizację  okolicznościowej zbiórki do puszek na potrzeby tych Zakonów. Jest to okazja do wyrażenia wdzięczności Siostrom, które trwają ustawicznie przed Panem i zanoszą do Boga modlitwy za cały Kościół Wrocławski. Zbiórka odbędzie się w przyszłą niedzielę
  6. Kancelaria parafialna w czasie trwania kolędy jest czynna we wtorki od 16.00 do 18.00. W sprawach pilnych proszę zgłaszać się na plebanię poza godzinami kolędy.
  7. Kolędę rozpoczynamy w dni tygodnia od g. 16.30, w soboty od 11.00, a niedziele od g. 15.30. Zgłoszenia na kolędę dodatkową (na środę 31.01 lub w wyjątkowych sytuacjach na niedzielę 28.01) przyjmujemy w zakrystii.