1. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie w naszej parafii i wsparcie dla rodziny misyjnej, którą gościliśmy w ubiegłym tygodniu. Nasi goście są zbudowani otwartością parafian i dziękują za otrzymane wsparcie, które wyniosło 4572 zł.
 2. W ubiegłą niedzielę prowadziliśmy także zbiórkę na potrzeby Sióstr klauzurowychw naszej Archidiecezji. W imieniu sióstr serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary w wysokości 2827 zł.
 3. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Podczas kolędy przyjęło nas 2119 rodzin. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, złożone ofiary oraz słowa radości i trudów, którymi się z nami w czasie tych odwiedzin dzielicie. Serdecznie dziękujemy także księdzu Januszowi za pomoc duszpasterską jakiej nam udzielał odprawiając msze święte. Niech w owocach tego czasu Bóg będzie uwielbiony.
 4. Zapraszamy na podsumowanie spotkań „grup adwentowych” dziś po mszy o g. 18.00 w sali domu parafialnego.
 5. W poniedziałek wspomnienie św. Agaty. Podczas wszystkich mszy błogosławieństwo chleba i wody.
 6. Kolejne spotkanie wolontariatu dorosłych we wtorek 6 lutego o godz. 19.00. Zapraszamy do włączania się w to dzieło wszystkich chętnych.
 7. W środę modlimy się tradycyjnie nowenną do MB Nieustającej
 8. Krąg biblijny w czwartek po mszy wieczornej w domu parafialnym. Zapraszamy do udziału.
 9. W piątek po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21.00.
 10. W następną niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Na mszę świętą z modlitwą za chorych i udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych zapraszamy w sobotę (10.02) na g. 11.00. Prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła osobom starszym i chorym.
 11. Centrum Źródełko zaprasza do współpracy studentów, którzy bezpłatnie udzielać będą korepetycji (m.in. z matematyki i j. niemieckiego). Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z parafialną świetlicą. Szczegółowe informacje w gablocie przy kościele. Na zajęcia do Źródełka zapraszamy szczególnie młodzież i dzieci z naszej parafii.
 12. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i środę od 16.00 do 17.30.