1. Spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania dziś po mszy wieczornej.
  2. Wraz ze wspólnotą „Dom na Skale” zapraszamy na modlitwę uwielbienia „Jesus Hour” w poniedziałek po mszy wieczornej. Po modlitwie spotkanie przy herbacie w sali parafialnej.
  3. We wtorek po mszy wieczornej zapraszamy na Różaniec Fatimski.
  4. W środę rozpoczynamy Wielki Post, czas przygotowania do Wielkanocy. Msze święte z posypaniem popiołem w środę o 7.15, 8.00, 9.30, 16.30 i 18.00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły ilościowy i jakościowy. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  5. Krąg biblijny w czwartek po mszy wieczornej w domu parafialnym.
  6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu o g. 8.30, 17.00 (zapraszamy dzieci) i 20.00. W piątek po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 20.00.
  7. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę po mszy o g. 16.30.
  8. Zapraszamy do przeżywania Wielkiego Postu przez udział w spotkaniach małych grup parafialnych. Celem spotkań jest głębsze, osobiste przygotowanie do świąt Wielkanocnych.  Cykl zakłada 5 spotkań w kolejnych tygodniach Postu, by rozmawiać o sprawach wiary w niewielkim gronie osób. Chętnych zapraszamy do zapisów w zakrystii.
  9. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będziemy przeżywać w dwóch turach. Rekolekcje dla młodzieży od czwartku do soboty 1-3 marca. Natomiast rekolekcje dla dorosłych i dzieci od niedzieli do środy 4-7 marca.
  10. W naszej parafii powstaje róża różańcowa rodziców za dzieci. Polega on na modlitwie 20 osobowej grupy rodziców, którzy odmawiają każdego dnia jedną dziesiątkę różańca z przypisaną mu na dany miesiąc tajemnicą, w intencji swoich dzieci oraz dzieci innych rodziców z róży. W ten sposób za nasze dziecko odmówiony jest codziennie cały różaniec. Szczegóły na stronie https://www.rozaniecrodzicow.pl/. Chętni rodzice dzieci w różnym wieku mogą zgłosić się w zakrystii.
  11. Za tydzień będziemy obchodzić kolejną Wrocławską Niedzielę Hospicyjną. Z tej okazji wolontariusze hospicjum będą kwestować przed naszym kościołem na rzecz chorych.

Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie w tej witrynie są ustawione na „zezwalaj na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal korzystasz z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuj