1. Misterium związane z 130 rocznicą śmierci Sługi Bożego ks. Roberta Spiske dziś po mszy o 12.30. Zapraszamy na nie wraz z siostrami i wolontariuszami ze Źródełka.
 2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś po mszy o g. 16.30.
 3. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Tego dnia modlimy się za naszego Arcybiskupa w dniu Jego imienin.
 4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 5. W piątek Droga Krzyżowa o 8.30 oraz o 19.00 ulicami Leśnicy. Prosimy o zabranie ze sobą świec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. Bóg zapłać za ofiary na odbudowę organów w bazylice św. Elżbiety we Wrocławiu. Zebraliśmy i przekazaliśmy na ten cel kwotę 1122 zł.
 7. Zachęcamy dziś do zabrania gazety promującej duchową adopcję dzieci nienarodzonych. Akt duchowej adopcji, polegającego na modlitwie za dzieci, będzie można podjąć w czasie mszy wieczornej w sobotę 24. marca. Zachęcamy do podjęcia tego dzieła.
 8. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas wszystkich mszy św. Uroczysta procesja z palmami przed mszą św. o 11.00 (rozpoczęcie przy grocie). W palmy można zaopatrzyć się u sióstr wspierając w ten sposób ich dzieła.
 9. Kolejne spotkanie dzieci przed rocznicą I komunii św. w Niedzielę Palmową na mszy o 11.00 w kościele sw. Podwyższenia Krzyża Świętego.
 10. Torby Miłosierdzia z darem dla potrzebujących można składać od dziś do Niedzieli Palmowej w koszach, które są w przedsionku przy bocznym wejściu do kościoła.
 11. Od dziś można nabyć w zakrystii paschaliki, które rozprowadzamy w ramach Wielkopostnego Dzieła Caritas. Cena 6 i 14 zł.
 12. Zapraszamy młodzież do udziału w spotkaniu „Niedziela Młodych” w Niedzielę Palmową na Ostrowie Tumskim. Zbiórka chętnych o g. 12.30 przed plebanią. Należy mieć bilety tramwajowe oraz pozwolenie rodziców. Udział w spotkaniu jest obowiązkowy dla przygotowujących się do bierzmowania.
 13. W ramach koncertu wielkopostnego zespół wokalny Cantus Animae wykona utwór pt.: „Lamentacja Proroka Jeremiasza” Thomasa Tallisa. Koncert w Niedzielę Palmową po mszy o 18.00. Zapraszamy.
 14. Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie ALPHA, który rozpoczyna się w niedzielę 8 kwietnia o godzinie 17.15 w salce parafialnej. Więcej informacji o kursie na plakatach oraz zaproszeniach rozdawanych przy wyjściu z Kościoła.