1. Dziś Niedziela Biblijna. Zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnotowym czytania Pisma Świętego – Listu św. Pawła Apostoła do Rzymian. Lekturę rozpoczniemy o godz. 15.00 przy grocie. Z tyłu kościoła można także zabrać karteczkę z tekstami Pisma Świętego dedykowanymi na dzień dzisiejszy.
 2. Dziś kończymy Tydzień Miłosierdzia w Kościele Katolickim. Zachęcamy do praktykowania uczynków miłości bliźniego. Jeszcze dziś można złożyć ofiary, do puszek z tyłu kościoła, na rzecz podopiecznych Caritas.
 3. W ubiegłą niedzielę na rzecz inicjatywy „Kawiarnia Równik” wolontariusze zebrali kwotę 1638 zł. Bóg zapłać.
 4. Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie ALPHA. Kolejne spotkanie dziś o godzinie 17.15 w sali parafialnej. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.
 5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dziś na mszy o 18.00 i po mszy.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 18.00.
 7. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego w czwartek po mszy św. o g 18.00 w domu parafialnym.
 8. Zapraszamy młodzież na spotkania w ramach duszpasterstwa młodzieży. Spotkania młodzieży w każdy piątek o 19.30.
 9. Kolejne, ostatnie spotkanie dzieci w ramach przygotowań do rocznicy I komunii świętej w przyszłą niedzielę podczas mszy o g. 11.00 w kościele św. Krzyża.
 10. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi o. Józef Mizera, kapucyn. Przy okazji będzie można wspomóc budowę kościoła i klasztoru kapucynów w Kielcach.
 11. Do końca czerwca kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do czwartku w godz. 16.00 – 17.30. Informacje dotyczące parafii i sakramentów można znaleźć na stronie www.lesnica.wroclaw.pl
 12. Dziś przypada 79 rocznica urodzin ś.p. ks. prałata Stanisława Karpa. Był on w wikariuszem w naszej parafii w latach 1967-1971. Zmarł tragicznie 7 lipca 2015 r. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!