1. Dziękujemy za wsparcie budowy kościoła i klasztoru kapucynów w Kielcach w wysokości 6800 zł udzielone w ubiegłą niedzielę ojcu Józefowi.
  2. Wspomnienie św. Józefa Robotnika i święto ludzi pracy we wtorek, 1 maja. Módlmy się za tych, którzy pracą rąk własnych tworzą dobro swoje i innych. Nabożeństwa majowe przez cały miesiąc o g. 17.30.
  3. W środę, 2 maja, dzień flagi narodowej. Pamiętajmy o powieszeniu tego symbolu narodu przed naszymi domami. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 18.00.
  4. Uroczystość NMP Królowej Polski w czwartek, 3 maja. Porządek mszy św. niedzielny. Po mszy wieczornej, z racji I czwartku miesiąca, adoracja grup parafialnych prowadzona przez Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ.
  5. I piątek – okazja do spowiedzi od 7.30 i 17.30. Po mszy o g. 8.00, adoracja Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Po mszy o g. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00. Równocześnie informujemy, że Metropolita Wrocławski Arcybiskup Józef Kupny udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na piątek, 4 maja 2018 r.
  6. Księża odwiedzą chorych z komunią świętą z racji I piątku w umówionych terminach.
  7. Zapraszamy młodzież na spotkania w ramach duszpasterstwa młodzieży. Spotkania młodzieży w każdy piątek o g. 19.30.