1. Różaniec Fatimski połączony z nabożeństwem majowym dziś po mszy o g. 16.30.
  2. Przed kościołem można nabyć książkę p. Ewy Kobel „Lista obecności czyli 700 postaci związanych z dawnym i współczesnym Wrocławiem”. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele parafialnej świetlicy Źródełko.
  3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dziś na mszy o 18.00.
  4. Na nabożeństwa majowe zapraszamy przez cały miesiąc o g. 17.30.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po mszy o g. 18.00 (adoracja do g. 21.00).
  7. Spotkania duszpasterstwa młodzieży w każdy piątek o g. 19.30.
  8. Uroczystości I komunii świętej w naszej parafii w najbliższą sobotę (msze o g. 10.00 i 12.00) oraz w przyszłą niedzielę (msza o 12.30). Bardzo prosimy wszystkich parafian o modlitwę za dzieci i ich rodziny.
  9. Zapraszamy do udziału w czuwaniu modlitewnym przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie odbędzie w naszej parafii w sobotę 19. maja od godziny 19.00 do około 22.30. W ramach czuwania nieszpory, msza św., akatyst do Ducha Świętego, adoracja, uwielbienie i modlitwa o dary Ducha Świętego. Przewidziana jest opieka nad dziećmi. Szczegóły na stronie lesnica.wroclaw.pl oraz na naszym profilu na Fb. Spotkanie organizacyjne we wtorek po mszy wieczornej.

Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie w tej witrynie są ustawione na „zezwalaj na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal korzystasz z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuj