1. Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy. Dzień, w którym wyznajemy wiarę i uwielbiamy Jednego Boga w Trzech Osobach.
 2. Nabożeństwa majowe o g. 17.30 do czwartku włącznie.
 3. Rocznica I Komunii św. dziś podczas mszy św. o g. 9.30.
 4. Spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dziś po mszy wieczornej.
 5. W środę nowenna do MB Nieustającej pomocy o g. 18.00.
 6. Uroczystość Bożego Ciała w czwartek 31 maja. Centralna Procesja Bożego Ciała pod przewodnictwem J.E. Abp. J. Kupnego wyruszy z katedry przez rynek do bazyliki św. Elżbiety. Procesja parafialna w Leśnicy rozpocznie się po mszy św. o g. 11.00 i przejdzie tradycyjną trasą do kościoła Świętego Krzyża.
 7. Msze święte w Boże Ciało o g. 8.00; 9.30; 11.00 i 18.00 w kościele parafialnym. O g. 9.30 w Marszowicach oraz po procesji w kościele Świętego Krzyża.
 8. Próba sypania kwiatów przed Bożym Ciałem we wtorek i środę po mszy wieczornej. Szczególnie zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe. W procesji mogą uczestniczyć dziewczynki, które choć raz będą na próbie. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do sióstr. Zachęcamy do zaopatrzenia się w śpiewnik pieśni eucharystycznych na procesję Bożego Ciała. Będzie do nabycia za dowolną ofiarę przed procesją i w zakrystii.
 9. Zapraszamy także do udziału w koncercie uwielbienia „Wniebogłosy”, który odbędzie się w Boże Ciało o. g. 19.00 na placu Wolności we Wrocławiu. Jego celem jest oddanie czci Jezusowi w Eucharystii. Szczegóły na ulotkach i plakacie.
 10. I piątek – Rano spowiedź od g. 7.30, o 8.00 msza i adoracja Straży Honorowej NSPJ. Wieczorem spowiedź od 17.30, o 18.00 msza, a po niej procesja eucharystyczna z litanią do NSPJ, a następnie koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwa prowadzona przez młodzież z DM Trójkąt. Adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
 11. Młodzież zapraszamy na mszę (g. 18.00), modlitwę i spotkanie integracyjne po modlitwie w piątek.
 12. I sobota – spotkanie członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic w sobotę o godz. 17.00 w sali parafialnej. Po mszy wieczornej procesja eucharystyczna i litania do NSPJ.
 13. Księża odwiedzą chorych w tradycyjnych terminach.
 14. Zespół szkół salezjańskich ogłasza nabór do klas nowo powstałego technikum. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej: salez-wroc.pl