1. Uroczysta msza św. z udziałem 10 Pułku Dowodzenia dziś o g. 12.30. Poprzedzi ją przemarsz pułku w towarzystwie orkiestry reprezentacyjnej WP ulicami Leśnicy. Po mszy złożenie kwiatów przy tablicy pamięci żołnierzy przy kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Spotkanie młodzieży obecnie przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dziś na mszy o g. 18.00.
  3. Nabożeństwo czerwcowe dziś o 17.30. W tygodniu modlimy się litanią do NSPJ po mszy wieczornej.
  4. Wraz ze wspólnotą „Dom na Skale” zapraszamy na kolejne spotkanie modlitewne „Jezus Hour” z adoracją i uwielbieniem w poniedziałek po mszy o 18.00.
  5. W środę nowenna do MB Nieustającej pomocy o g. 18.00.
  6. Spotkanie kandydatów na ministrantów i nowych chętnych do włączenia się do grona ministrantów w czwartek o 16.30 w domu parafialnym.
  7. W piątek po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Eucharystyczna do g. 21.00
  8. W sobotę 16 czerwca przypada piąta rocznica ingresu J.E. Abp. Józefa Kupnego. Naszego Arcypasterza polecamy modlitewnej pamięci parafian.
  9. II narodowa pielgrzymka mężczyzn – „Mężczyźni u tronu Królowej, oblężenie Jasnej Góry” odbędzie się w sobotę 23. czerwca. Szczegółowe informacje, w tym opcja wspólnego wyjazdu, na plakacie w gablocie.
  10. Zapraszamy kandydatów z obecnych klas: II klasy gimnazjum i 7 SP oraz starszych, którzy pragną przygotować się do sakramentu bierzmowania do pobrania w zakrystii zgłoszenia i wypełnienia go wraz z rodzicami. Pierwsze spotkanie kandydatów odbędzie się na początku września.