1. Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek mszy św.: w dzień powszedni msze św. o g. 8.00 i 18.00, w niedziele o 8.00 (w kościele Świętego Krzyża o g. 8.00), 9.30, 11.00 i 12.30 i o 18.00, kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i środy od 16.00 do 17.30.
  2. Nasza parafia włącza się w akcję zbierania podpisów pod petycją dotyczącą poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego osiedla, szczególnie osób korzystających z kościoła, odwiedzających cmentarz i rodziców z dziećmi udających się do przedszkola. Wnioskiem petycji jest budowa progów spowalniających oraz wyniesionego przejścia dla pieszych na ul. Wolskiej w bezpośredniej bliskości przedszkola i kościoła. Petycję można podpisać u wolontariuszy przed kościołem lub w zakrystii.
  3. Nowenna do MB Nieustającej pomocy w środę o g. 18.00.
  4. W piątek po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
  5. W przyszłą niedzielę na mszach przedpołudniowych będziemy gościć Radio Rodzina. Będzie to okazja do rozmów i dzielenia się z redaktorami radia swoim doświadczeniem wiary i parafii.
  6. Zbliża się termin kolejnej wrocławskiej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcamy do zapisów. Informacje w gablocie, zakrystii i w Internecie.