1. Jeszcze dziś, na zakończenie tygodnia św. Krzysztofa, można wspomóc akcję zakupu środków transportu dla misjonarzy przez ofiary składane do skarbony z tyłu kościoła.
  2. W środę 1. sierpnia od południa do północy 2. sierpnia okazja do uzyskania odpustu „porcjunkuli”. Nowenna do MB Nieustającej o g. 18.00.
  3. I piątek – okazja do spowiedzi od g. 7.30 i 17.30. O 8.00 msza i adoracja Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
  4. I sobota – na mszy o 18.00 zmiana tajemnic żywego różańca.
  5. Zachęcamy do udziału w kolejnej wrocławskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Informacje w gablocie i w Internecie.
  6. Wraz z Policją apelujemy o ostrożność i przypominamy, że przestępcy, aby nas oszukać wykorzystują każdą sytuację. W celu uwiarygodnienia swojej przestępczej działalność podają się za policjantów, za wnuków lub innych członków rodziny, a także za pracowników różnych firm i instytucji. Zazwyczaj oszuści informują o wypadku osoby z naszej rodziny oraz o tym, że potrzebna jest szybka pomoc finansowa. Często zdarza się, że przestępcy przedstawiają się jako oficerowie Policji i przekonują swoje ofiary do wzięcia udziału w akcji policyjnej lub informują, że osoba nam najbliższa została zatrzymana i w związku z tym oferują pomoc w załatwieniu sprawy. Pamiętajmy, że Policja nie informuje o swoich działaniach, nie wykorzystuje osób postronnych, tym bardziej nie korzysta ze środków pieniężnych tych osób. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i podejrzeń należy jak najszybciej skontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub zadzwonić pod numer 997 lub 112.