1. Dziś w naszej parafii gościmy misjonarza z Rosji o. Marcina Dragana, klaretyna. Ojciec Marcin dzieli się z nami swoim doświadczeniem misji, a my możemy wesprzeć prowadzone przez niego dzieła i porozmawiać z Misjonarzem po każdej z mszy przed kościołem.
 2. Dziś I niedziela miesiąca. Okazja do adoracji Eucharystycznej po mszy o 16.30 (do 17.45), a wraz ze wspólnotą „Dom na Skale” zapraszamy na kolejne spotkanie modlitewne „Jezus Hour” z adoracją i uwielbieniem dziś po mszy o 18.00.
 3. Od dziś powracamy także do zwyczajnego niedzielnego i tygodniowego porządku mszy św. Kancelaria będzie czynna w tygodniu we wtorki, środy i czwartki od 16.00 do 17.30.
 4. Wracamy także do rocznego rytmu spotkań grup parafialnych. Zapraszamy do udziału w tych spotkaniach wszystkich chętnych:
  • we wtorek o. g. 19.00 pierwsze po przerwie wakacyjnej spotkanie wolontariatu dorosłych, zapraszamy na to spotkanie wszystkich, którzy chcą włączyć się w wolontariat,
  • w środę o g. 18.00 nowenna do MB Nieustającej pomocy,
  • I czwartek miesiąca – zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas prowadzonej przez grupy parafialne adoracji Najświętszego Sakramentu,
  • I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od 7.30 i 17.30; o 8.00 msza i adoracja Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ; po mszy wieczornej koronka do miłosierdzia Bożego i okazja do adoracji eucharystycznej do g. 21.00.
 5. Spotkanie rodziców, którzy chcą przygotować swoje dzieci do pierwszej komunii świętej w tym roku szkolnym odbędzie się w sobotę o g. 19.00 w sali w domu parafialnym.
 6. Trwają zapisy kandydatów z klasy III gimnazjalnej oraz 8 SP, którzy pragną przygotować się do sakramentu bierzmowania. Zgłoszenia należy dokonać w zakrystii.
 7. Parafialna schola liturgiczna zaprasza do wspólnej modlitwy w każdą II niedzielę miesiąca na mszy o 11.00 w kościele św. Krzyża. Chętnych do śpiewu w scholi zapraszamy na próby w piątki o 17.15 w Sali w domu parafialnym.