1. W rocznicę wielkiej powodzi na Dolnym Śląsku i w we Wrocławiu, która miała miejsce w 1997 r., tradycyjnie już podejmujemy procesję dziękczynno-błagalną, z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty, ulicami Wrocławia. Procesja odbędzie się dzisiaj. Rozpocznie się w bazylice św. Elżbiety, o godzinie 16.00, a zakończy się Mszą św. w kościele św. Stanisława i Św. Doroty.
  2. Po każdej mszy świętej będziemy mogli dziś wesprzeć ofiarami do puszek chorą na raka Oliwię.
  3. W parafii pw. św. Anny w Praczach Odrzańskich rozpoczyna się jesienny cykl nauk przedmałżeńskich. Początek kursu 29 września o godzinie 18:00. Kurs rozpocznie się mszą świętą a po niej pierwsza konferencja.
  4. W każdą czwartą niedzielę miesiąca na mszę o godz. 11:00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego zapraszamy dzieci z klas czwartych w ramach przygotowania do rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.
  5. Wczoraj w naszym wrocławskim seminarium swój pierwszy rok formacji rozpoczęło 22 nowych alumnów. Jest to największa liczba nowych kleryków w Polsce. Waszej modlitwie polecamy sprawę nowych powołań oraz kleryków przygotowujących się do kapłaństwa.
  6. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej.
  7. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom życzymy udanego tygodnia.