1. W ubiegłą niedzielę podczas Dnia Papieskiego wolontariusze zebrali ofiary na edukację młodzieży z ubogich rodzin w kwocie 3040,93 zł. Kwota została wpłacona na konto zbiórki. Serdeczne Bóg zapłać.
 2. Dziękujemy chórowi, wolontariuszom, służbie liturgicznej i wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacania i upiększenia uroczystości odpustu parafialnego we wtorek 16 października.
 3. Dziś we wszystkich kościołach i kaplicach świata przeżywamy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem: Pełni Ducha i posłani. Decyzją Stolicy Apostolskiej taca przeznaczona jest dziś na Papieskie Dzieła Misyjne.
 4. W przyszłą niedzielę w czasie mszy św. o g. 11.00 będzie miała miejsce uroczystość przyjęcia do Eucharystycznego Ruchu Młodych. Zapraszamy chętnych do wstąpienia do tego ruchu. Kontakt z s. Maksymilianą.
 5. Również w przyszłą niedzielę na mszy o g. 11.00 w kościele św. Krzyża przygotowanie dzieci klas IV do rocznicy I komunii świętej. Zapraszamy.
 6. Organizujemy wyjazd na spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez Wspólnotę Przymierza Rodzin MAMRE w Katedrze Częstochowskiej w sobotę 10 listopada. W programie Msza św. i modlitwy wstawiennicze w intencji uzdrowienia i uwolnienia. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.
 7. Serdecznie zapraszamy na spotkania grup parafialnych i nabożeństwa w tygodniu:
  • nabożeństwo różańcowe codziennie o g. 17.30,
  • spotkanie młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania dziś po mszy o g. 18.00; młodzież otrzyma świadectwo bierzmowania,
  • spotkanie ministrantów młodszych w poniedziałek o 16.30,
  • wszystkich szukających wspólnoty i wzrostu duchowego zapraszamy na spotkanie modlitewno – formacyjne wspólnoty „Dom na Skale” w poniedziałek (jutro) o g. 19.30 w domu parafialnym
  • nowenna do MB Nieustającej pomocy w środę o g. 18.00,
  • krąg biblijny w czwartek o 19.00,
  • próba scholi liturgicznej w piątek o 17.15,
  • próba chóru parafialnego w piątek o 19.00,
  • koronka do miłosierdzia Bożego i okazja do adoracji eucharystycznej w piątek po mszy wieczornej do g. 21.00.
 8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej oraz publikacji okolicznościowej z okazji 40-lecia wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Apostolską.
 9. Kartki na których można wpisać intencje wspominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i z tyłu kościoła. Prosimy o wpisanie ulicy oraz w miarę możliwości wypełnienie kartek drukowanymi literami.