1. Obchodzimy dziś w Kościele II Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem Biedak zawołał, a Pan go usłyszał (Ps 34,7). W trzecią niedzielę listopada obchodzimy także na całym świecie Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Dzień ten ma być wyrazem uznania dla ofiar wypadków drogowych i ich rodzin. Do modlitwy za ofiary wypadków na drogach i uroczyste obchodzenia Dnia Pamięci zachęcał – Jan Paweł II.
 2. Dziś przykościelna zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Kościół w potrzebie”. Możemy w ten sposób wspomóc dzieła misyjne na terenach ubogich. Bóg zapłać.
 3. Kolejne spotkanie rodziców, którzy chcą przygotować swoje dzieci do I komunii dziś o g. 19.00 w sali w domu parafialnym.
  • Spotkania grup parafialnych i nabożeństwa w tygodniu:
  • Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych od poniedziałku do piątku o g. 17.30.
  • Spotkanie ministrantów młodszych i kandydatów w poniedziałek o 16.30.
  • Spotkanie scholi „Psalmos” o g. 17.00 w Źródełku.
  • Nowenna bo MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
  • Próba scholi liturgicznej w piątek o 17.15.
  • Próba chóru parafialnego w piątek o 19.00.
  • Koronka do miłosierdzia Bożego i okazja do adoracji eucharystycznej w piątek po mszy wieczornej do g. 21.00.
 4. Zapraszamy na wieczornicę patriotyczną z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości w przyszłą niedzielę (25.11.2018) na g. 19.00 do kościele. Wieczornicę przygotowuje chór parafialny, schola „Psalmos” i młodzież.
 5. Bilety na kolejną edycję „Betlejem we Wrocławiu” można rezerwować w zakrystii. Jest to katolickie kolędowanie, którego gospodarzem we Wrocławiu jest J.E. Ks. Abp Józef Kupny, Metropolita Wrocławski. W tym roku koncert Betlejem Wrocławskie odbędzie się 29 grudnia 2018r. w Hali Orbita. Bilety po 60 i 80 zł.
 6. W dniach 26.11 do 1.12.2018 cmentarz parafialny przy ul. Wolskiej będzie zamknięty w związku z wycinką drzew. Bardzo prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie lub uprzątnięcie zniczy, wazonów, kwiatów, które mogłoby ulec uszkodzeniu w czasie prac. Prace porządkowe lub wycinka będą wykonywane na wszystkich drzewach na cmentarzu zgodnie z decyzją miejskiego konserwatora zabytków we Wrocławiu.
 7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.