1. Zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku do kościoła św. Jadwigi dzisiaj po mszy św. o 16.30.
  2. Porządek mszy św. w Nowy Rok jak w niedzielę. Nie będzie mszy o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. Kancelaria parafialna w styczniu czynna we wtorki i środy od 16.00 do 17.30. Nabożeństwa i spotkania grup parafialnych zgodnie z planem.
  4. I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od g. 7.30. Msza i adoracja arcybractwa straży honorowej o g. 8.00, po mszy o 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do 21.00.
  5. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w charytatywnym Orszaku III Króli. Bardzo prosimy o przygotowanie ciast, które będą słodkim poczęstunkiem podczas orszaku. Ciasta prosimy dostarczyć 6 stycznia w godzinach od 8.00 do 11.00 do sali parafialnej przy ul. Wolskiej 9a. Całkowity dochód z Orszaku zostanie przeznaczony na pomoc dla dzieci z ośrodka w Jaszkotlu.
  6. W przyszłą niedzielę (I niedziela miesiąca) msza dla rodzin animowana przez Domowy Kościół o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego.
  7. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy wraz ze wspólnotą „Dom na Skale” na modlitwę uwielbienia z adoracją i modlitwą wstawienniczą. Spotkanie rozpocznie się po mszy o g. 18.00.
  8. Wizyta duszpasterska ( plan kolędy ).
  9. Mamy jeszcze dwupłytowy audio album z zapisem poprzednich edycji koncertu „Betlejem we Wrocławiu”. Do nabycie w zakrystii.