1. W poprzednią niedzielę zebraliśmy na potrzeby tych zakonów klauzurowych w Archidiecezji Wrocławskiej kwotę 2938,80 zł, którą wpłaciliśmy na rzecz klasztorów. Serdeczne Bóg zapłać.
 2. Dziś I niedziela miesiąca:
  1. msza dla rodzin animowana przez Domowy Kościół o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego,
  1. okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu po mszy o 16.30 do g. 17.50.
  1. wraz ze wspólnotą „Dom na Skale” zapraszamy na modlitwę uwielbienia z adoracją i modlitwą wstawienniczą po mszy o g. 18.00.
 3. Spotkanie wolontariatu parafialnego we wtorek o 19.00 w Sali domu parafialnego. Zapraszamy chętnych do włączenia się w dzieło pomocy bliźnim.
 4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 5. I czwartek miesiąca – po mszy o 18.00 adoracja grup parafialnych. W czwartek kancelaria nie będzie czynna.
 6. W piątek po mszy o 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do 21.00.
 7. Ze względu na czas ferii odwiedziny u chorych także w tym tygodniu.
 8. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją warsztatów o finansach, które odbędą się w naszej parafii w sobotę 9. marca. Informacje w gablocie.
 9. Zapraszamy do zapisywania się na kurs Alpha, który jest cyklem spotkań o wierze. Każde spotkanie składa się krótkiej konferencji ze świadectwem oraz czasu na rozmowę, pytania i wymianę poglądów. Kurs Alpha rozpocznie się w niedzielę 10 lutego. Szczegóły na plakatach i na ulotkach z tyłu kościoła.
 10. Już dziś zapraszamy na mszę św. z modlitwą za chorych i sakramentem namaszczenia chorych w poniedziałek 11. lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes.