1. Dziękujemy za ofiary dla rodzin poszkodowanych w pożarze przy ul. Krępickiej. W minionym tygodniu pomoc finansową w wysokości 800 zł z zebranej puli odebrało 6 rodzin.
 2. Zapraszamy na spotkanie kursu Alpha. Każde spotkanie składa się krótkiej konferencji ze świadectwem oraz czasu na rozmowę, pytania i wymianę poglądów. Kurs Alpha dziś o g. 17.15. w sali w domu parafialnego. Można wziąć udział w jednym spotkaniu bez dalszych zobowiązań. Szczegóły na plakatach i na ulotkach z tyłu kościoła.
 3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś na mszy o g. 18.00 (spotkanie trwa do g. 20.30).
 4. Spotkanie rodziców przygotowujących swoje dzieci do I komunii dziś o g. 19.00 w Sali w domu parafialnym.
 5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 6. W piątek po mszy o g. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do g. 21.00.
 7. Spotkanie wspólnoty „Sychar” w sobotę 23 lutego po mszy św. o g. 18.00. Szczegóły na plakacie.
 8. Msza święta i spotkanie dla dzieci przed rocznicą I komunii w przyszłą niedzielę o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża.
 9. Zapraszamy na projekcję filmu „Odważni” do sali parafialnej w niedzielę 24 lutego na g. 19.00. Spotkanie dedykowane dla mężczyzn. Szczegóły na plakacie.
 10. Zapraszamy na warsztaty o finansach, które odbędą się w naszej parafii w sobotę 9. marca. Informacje w gablocie.
 11. Kurs przygotowujący dorosłych do sakramentu bierzmowania w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej rozpocznie się 10. marca o g. 17.30 i  będzie trwał do 9. czerwca. Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania na stronie Archidiecezji Wrocławskiej.
 12. Wsłuchując się w liczne prośby naszych parafian i mając na względzie wygodę i dobro duchowe penitentów zamówiliśmy nowy, zamykany i dźwiękoszczelny konfesjonał do naszego kościoła. Zostanie on zamontowany w kościele na początku marca. Cena konfesjonału to 30.000 zł. Wszystkich parafian chcących wspomóc ten zakup prosimy o wpłaty na konto parafialne z dopiskiem: cele kultu-konfesjonał. Numer rachunku jest na stronie internetowej i ulotkach parafialnych, które księża zostawiali przy okazji kolędy. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie.
 13. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.