1. Dziękujemy za ofiary dla rodzin poszkodowanych w pożarze przy ul. Krępickiej. W minionym tygodniu pomoc finansową w wysokości 800 zł z zebranej puli odebrało 6 rodzin.
 2. Zapraszamy na spotkanie kursu Alpha. Każde spotkanie składa się krótkiej konferencji ze świadectwem oraz czasu na rozmowę, pytania i wymianę poglądów. Kurs Alpha dziś o g. 17.15. w sali w domu parafialnego. Można wziąć udział w jednym spotkaniu bez dalszych zobowiązań. Szczegóły na plakatach i na ulotkach z tyłu kościoła.
 3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś na mszy o g. 18.00 (spotkanie trwa do g. 20.30).
 4. Spotkanie rodziców przygotowujących swoje dzieci do I komunii dziś o g. 19.00 w Sali w domu parafialnym.
 5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 6. W piątek po mszy o g. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do g. 21.00.
 7. Spotkanie wspólnoty „Sychar” w sobotę 23 lutego po mszy św. o g. 18.00. Szczegóły na plakacie.
 8. Msza święta i spotkanie dla dzieci przed rocznicą I komunii w przyszłą niedzielę o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża.
 9. Zapraszamy na projekcję filmu „Odważni” do sali parafialnej w niedzielę 24 lutego na g. 19.00. Spotkanie dedykowane dla mężczyzn. Szczegóły na plakacie.
 10. Zapraszamy na warsztaty o finansach, które odbędą się w naszej parafii w sobotę 9. marca. Informacje w gablocie.
 11. Kurs przygotowujący dorosłych do sakramentu bierzmowania w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej rozpocznie się 10. marca o g. 17.30 i  będzie trwał do 9. czerwca. Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania na stronie Archidiecezji Wrocławskiej.
 12. Wsłuchując się w liczne prośby naszych parafian i mając na względzie wygodę i dobro duchowe penitentów zamówiliśmy nowy, zamykany i dźwiękoszczelny konfesjonał do naszego kościoła. Zostanie on zamontowany w kościele na początku marca. Cena konfesjonału to 30.000 zł. Wszystkich parafian chcących wspomóc ten zakup prosimy o wpłaty na konto parafialne z dopiskiem: cele kultu-konfesjonał. Numer rachunku jest na stronie internetowej i ulotkach parafialnych, które księża zostawiali przy okazji kolędy. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie.
 13. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie w tej witrynie są ustawione na „zezwalaj na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal korzystasz z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuj