1. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu po mszy o 16.30.
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś na mszy o g. 18.00.
  3. Centrum Kultury Zamek zaprasza seniorów na spotkanie z okazji Dnia Kobiet: 13 marca, g. 15.30.
  4. Różaniec fatimski w środę 13 marca po mszy o g. 18.00.
  5. Krąg Biblijny w czwartek o g. 19.00. Zachęcamy do udziału w tych spotkaniach.
  6. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o 8.30, 17.00 i 20.00. Zapraszamy.
  7. Rekolekcje Wielkopostne w tym roku poprowadzi ks. Tomasz Matyjaszczyk dyrektor szkoły ewangelizacji i domu rekolekcyjnego w Żarach. Termin rekolekcji od 31 marca do 3 kwietnia.
  8. Dziękujemy za dotychczasowe darowizny na nowy konfesjonał (ponad 7000 zł). Wszelkie wpłaty na konto parafialne z dopiskiem: cele kultu religijnego można odliczyć od podstawy opodatkowania w rozliczeniach z skarbowych. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek Ad Gentes na misje w Afryce oraz kwesta w ramach 14 Wrocławskiej Niedzieli Hospicyjnej. Terminy tych zbiórek są ustalane przez kurię i organizatorów niezależnie od nas.
  10. Wrocławski Gość Niedzielny oraz Stowarzyszenie Apostołów Miłosierdzia zapraszają do wspólnej inicjatywy modlitewnej w intencji Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego z racji zbliżającego się Jego patronalnego święta – w akcji „Duchowy prezent” może wziąć udział każdy kto zdeklaruje się odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia w przypisany dla niego dzień. Więcej szczegółów akcji na stronach internetowych: www.apostolowie-milosierdzia.pl (w zakładce aktualności) oraz www.wroclaw.gosc.pl. Równocześnie zapraszamy na mszę św. w intencji dostojnego solenizanta w sobotę 16 marca na g. 11.00 do wrocławskiej katedry.
  11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.