1. Słowo Boże głosi dziś ks. Mirosław Maliński, diecezjalny duszpasterz akademicki, którego serdecznie witamy w naszej parafii.
  2. Dziś zbiórka do puszek Ad Gentes na misje w Afryce oraz kwesta w ramach 14 Wrocławskiej Niedzieli Hospicyjnej. Terminy tych zbiórek są ustalane przez kurię i organizatorów niezależnie od nas.
  3. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu po mszy o 16.30.
  4. Krąg Biblijny w czwartek o g. 19.00. Zachęcamy do udziału w tych spotkaniach.
  5. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o 8.30, 17.00 i 20.00. Zapraszamy.
  6. Spotkanie dzieci przed rocznicą I komunii w przyszłą niedzielę na mszy o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Św.
  7. Rekolekcje Wielkopostne w tym roku poprowadzi ks. Tomasz Matyjaszczyk dyrektor szkoły ewangelizacji i domu rekolekcyjnego w Żarach. Termin rekolekcji od 31 marca do 3 kwietnia.
  8. Dziękujemy za dotychczasowe darowizny na nowy konfesjonał (prawie 12.000 zł). Informujemy, że wpłaty na konto parafialne z dopiskiem: cele kultu religijnego można odliczyć od podstawy opodatkowania w rozliczeniach z skarbowych. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy uczniów z młodszych klas Szkoły Podstawowej do skorzystania z oferty popołudniowych zajęć przygotowanych przez naszą parafialną świetlicę Źródełko. Od poniedziałku do piątku można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy odrabianiu lekcji, wziąć udział w zajęciach plastycznych, integracyjnych i komputerowych.  Szczegółowe informację znajdują się gablocie przy kościele. 
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie w tej witrynie są ustawione na „zezwalaj na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal korzystasz z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuj