1. Dziś I niedziela miesiąca: msza dla rodzin o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, Gorzkie Żale po mszy o 16.30, modlitwa uwielbienia z adoracją i modlitwą wstawienniczą po mszy o g. 18.00.
 2. Wszystkich chętnych do czynnego włączenia się w przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy zapraszamy na spotkanie dziś na g. 16.00 do sali.
 3. Podobnie jak w ubiegłym roku można dziś zabrać z kościoła Torby Miłosierdzia i przynieść je w Niedzielę Palmową napełnione produktami spożywczymi o długim terminie przydatności lub środkami czystości. Z darów przygotujemy paczki świąteczne dla potrzebujących.
 4. W ramach wrocławskiej akcji TAXI dla seniora. Można będzie wyrobić kartę, która pozwala na bezpłatne przejazdy taksówką. Zapraszamy na spotkanie we wtorek 9 kwietnia o g. 17.00 w sali parafialnej. Informacje w zakrystii.
 5. Droga Krzyżowa w piątek o g. 8.30 i o g. 19.00 ulicami Leśnicy. Tego dnia nie będzie wieczornej adoracji.
 6. Różaniec Fatimski w sobotę po mszy o 18.00.
 7. Za tydzień Niedziela Palmowa:
  • Msze z uroczystą procesją z palmami o 11.00 i 12.30; poświęcenie palm na każdej mszy św.
  • W palmy można zaopatrywać się u sióstr.
  • Zapraszamy chętnych do udziału w Niedzieli Młodych na Ostrowie Tumskim w Niedzielę Palmową. Wspólny wyjazd o g. 13.00 przy grocie. Formularz zgody na wyjazd można odebrać w zakrystii. Plan spotkania w gablocie.
 8. W zakrystii są do nabycia paschaliki świąteczne w cenie 6 i 14 zł. Wspomagamy w ten sposób letnie dzieła Caritas.
 9. Papieski Wydział Teologiczny prowadzi rekrutację na kierunki teologia i pedagogika. informacje na ulotkach i stronie www.pwt.wroc.pl .
 10. Wolontariusze z fundacji św. Brata Alberta chcą zapoznać nas z działalnością na rzecz bezdomnych. Można z nimi porozmawiać i wziąć ulotkę przed wejściem do kościoła.
 11. Trwają spowiedzi w dekanacie Wrocław-Leśnica. Grafik w gablocie. Równocześnie polecamy nowy numer miesięcznika Nowe Życie poświęcony spowiedzi.
 12. Dziękujemy za dotychczasowe darowizny na nowy konfesjonał. Bóg zapłać.