1. Wszystkim parafianom, gościom i przyjaciołom parafii składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i obfitości łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech Jego obecność przemienia każdy dzień, spotkanie i trud naszego życia codziennego.
 2. Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jest ona równocześnie pierwszym dniem oktawy Wielkanocy, która zakończy się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W dni oktawy, które mają rangę uroczystości nie obowiązuje post, ani wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 3. W poniedziałek wielkanocny msze święte jak w każdą niedzielę. Zgodnie ze zwyczajem modlimy się tego dnia za wrocławskiej wyższe seminarium duchowne i Papieski Wydział Teologiczny i na ich potrzeby przeznaczamy ofiary na tacę.
 4. Druga Niedziela Wielkanocna to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nowenna i modlitwa koronką dziś i w poniedziałek po mszy o g. 16.30, a w kolejne dni tygodnia po mszy wieczornej. W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo „godziny miłosierdzia” na g. 15.00.
 5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w środę i czwartek.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po mszy wieczornej do g. 21.00.
 8. Spotkanie wspólnoty rodzin trudnych „Sychar” w sobotę o g. 19.00.
 9. W ramach przygotowań do I komunii świętej w najbliższym tygodniu:
  1. próby dla dzieci przed I Komunią św.: grupa sobotnia 25.04. (czwartek) godz. 16.30; grupa niedzielna 26.04. (piątek) godz. 16.30,
  2. spotkanie dla rodziców w niedzielę 28.04 o g. 19.00 w sali parafialnej,
  3. obecność na próbach i spotkaniu obowiązkowa. 
 10. Przewodniczący Episkopatu Polski kieruje apel o pomoc w odbudowie katedry Notre Dame w Paryżu. Szczegóły w gablocie i w Internecie.
 11. Zapraszamy do zakupu prasy katolickiej (Gość Niedzielny, Niedziela, wydawnictwa misyjne).