1. Dziękujemy za wsparcie salezjańskich wolontariuszy misyjnych w ubiegłą niedzielę.
  2. Uroczystość I komunii świętej dziś na mszy o g. 9.30. Natomiast rocznica I komunii o g. 12.30 W związku z tym prosimy parafian o wybranie udziału w innych mszach świętych.
  3. Biały tydzień dla dzieci komunijnych codziennie na mszy o g. 18.00. Po mszy nabożeństwo majowe. W piątek adoracja do g. 21.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W sobotę – I sobota – o g. 17.00 spotkanie Żywego Różańca w sali parafialnej. Księża odwiedzą chorych w umówionych terminach.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego: msza dla rodzin o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy o 16.30, o g. 17.30 nabożeństwo czerwcowe.
  6. Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego odbędzie się w sobotę 8 czerwca wieczorem. Chętnych do czynnego włączenia się w przygotowania zapraszamy na spotkanie po mszy o 16.30 do sali parafialnej. Od piątku, w ramach nabożeństw majowych nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  7. W ramach przygotowań do Europejskiego Spotkania Młodych Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza młodzież na wyjazd do Taizé we Francji. Wiek uczestników: od 17 roku życia, uczestnicy: 15-16 lat mogą jechać z opiekunem. Proponowane terminy: 6-15.07.2019 r. lub 3-12.08.2019 r. Zapisy do 17 czerwca. Szczegóły w zakrystii lub na naszym profilu Fb.
  8. Parafia św. Andrzeja Ap. organizuje wyjazd do Częstochowy na Trzecie spotkanie mężczyzn tzw.: „Męskie Oblężenie Jasnej Góry”. Wyjazd w sobotę 22.06.2019. Bliższe informacje i zapisy u ks. Piotra Milewicza (osobiście lub przez maila piotrmilewicz@wp.pl).
  9. Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu przy  ul. Świętokrzyskiej prowadzi rekrutację do Technikum Salezjańskie w kierunkach mechanik i elektronik dla przemysłu lotniczego  oraz Szkoły Branżowej I Stopnia do zawodów: piekarz, kucharz, fryzjer, mechanik samochodowy. Bliższe informacje na plakatach oraz na stornie internetowej www.salez-wroc.pl  Zapraszamy także do Szkoły Podstawowej klas I, IV i VII oraz do Liceum.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.