1. Dziś I niedziela miesiąca – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego: msza dla rodzin o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy o 16.30, o g. 17.30 nabożeństwo czerwcowe.
  2. Dziś także Narodowe Święto Dziękczynienia. Ofiary na wotum wdzięczności  – kościół Opatrzności Bożej w Warszawie możemy złożyć do skarbony w przedsionku kościoła. 
  3. W dni powszednie litania do Serca Pana Jezusa po mszy wieczornej.
  4. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek adoracja grup parafialnych. W piątek okazja do spowiedzi od 7.30 i 17.30 i g. 8.00 msza Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ.
  5. Spotkanie wolontariatu parafialnego we wtorek 11.06.
  6. W czwartek po mszy wieczornej spotkanie wspólnoty rodzin trudnych „Sychar” w Sali parafialnej.
  7. Zapraszamy do udziału w czuwaniu przed Zesłaniem Ducha Świętego w sobotę 8 czerwca wieczorem. Rozpoczęcie mszą św. o g. 18.00. W planie agapa, konferencja, Akatyst do Ducha Świętego i modlitwa wstawiennicza o odnowienie darów Ducha Świętego. Zakończenie ok. g. 22.30. Przewidujemy opiekę nad dziećmi po mszy wieczornej. Chętnych do przygotowania potraw na agape prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Codziennie, w ramach nabożeństw czerwcowych nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  8. Zapraszamy również na uroczystości z okazji święta 25-lecia 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia. W sobotę 8.06 festyn integracyjny na terenie pułku w g. 10.00-16.00. Natomiast w niedzielę 9.06 przemarsz pułku przez ulice Leśnicy z udziałem orkiestry wojskowej i kompanii honorowej i uroczysta msza św. o g. 12.30 z odsłonięciem tablic upamiętniających zmarłych żołnierzy.
  9. Po prawie dwóch latach pomocy duszpasterskiej w naszej parafii żegnamy dziś o. Krzysztofa Gierata CMF, który przez władze swojego zgromadzenia zostaje przeniesiony do pracy w watykańskiej kongregacji ds. kanonizacyjnych. Dziękujemy ojcu za trud głoszenia Słowa Bożego i sprawowania sakramentów oraz zapewniamy o naszej modlitwie.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.