1. Dziś Uroczystość Przenajświętszej Trójcy, w której oddajemy cześć Jedynemu Bogu w trzech Osobach: Ojca, Syna i Ducha.
  • nabożeństwo czerwcowe o g. 17.30 (w dni powszednie po mszy wieczornej).
  • zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy w organizacji festynu parafialnego planowanego na wrzesień na spotkanie dziś o g. 19.00 w Sali.
  • spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania na mszy o g. 18.00.
 2. Uroczystość Bożego Ciała w czwartek 20. czerwca:
  • procesja wyruszy z kościoła po mszy o g. 9.30,
  • próby dzieci przed procesją w poniedziałek i wtorek (17 i 18.06) po mszy wieczornej, prosimy o przynoszenie kwiatów do sióstr,
  • msze św. o g. 8.00, 9.30, po procesji w kościele Podwyższenia Krzyża, o g. 16.30 i 18.00,
  • w godzinach wieczornych zapraszamy na koncert uwielbienia Wniebogłosy, który rozpocznie się o g. 19.00 na placu Wolności we Wrocławiu.
 3. Zapraszamy na kolejne spotkanie mężczyzn „męskie rozmowy” w piątek na g. 19.00 do Sali.
 4. Zgodnie z dekretem Arcybiskupa Wrocławskiego skorygowana została nazwa parafii. Pełna i poprawna nazwa brzmi: Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Śląskiej we Wrocławiu – Leśnicy. Dekret do wglądu w gablocie.
 5. Zakończyliśmy wszelkie prace przy nowych konfesjonałach i dokonaliśmy ich końcowego rozliczenia (kwota 58.000 zł). Serdecznie dziękujemy parafianom za wszelkie wpłaty na konfesjonały. Zebraliśmy na ten celi 17.769 zł. Bóg zapłać!
 6. W najbliższym czasie ruszą prace budowlane przy budynku gospodarczym (tzw. salce), który zostanie odnowiony i przystosowany do funkcji WC.
 7. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się w poniedziałek 24 czerwca. Celem zbiórki jest zakup inkubatorów do szpitala w Kamerunie. Szczegóły w gablocie.
 8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.