1. Dziękujmy za posługę duszpasterską ks. Jakubowi Sadzyńskiemu, który kończy dziś pracę w naszej parafii. Niech w trudzie głoszenia Chrystusa na kolejnych palcówkach towarzyszy Księdzu Boże błogosławieństwo i modlitwa św. Jadwigi Śląskiej.
  2. Jeszcze dziś, na zakończenie tygodnia św. Krzysztofa, można wspomóc akcję zakupu środków transportu dla misjonarzy przez ofiary składane do skarbony z tyłu kościoła. Bóg zapłać.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej o g. 18.00.
  4. W czwartek 1. sierpnia od południa do północy 2. sierpnia okazja do uzyskania odpustu „Porcjunkuli”. Pamiętajmy też tego dnia o 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
  5. I piątek – okazja do spowiedzi od g. 7.30 i 17.30. O 8.00 msza i adoracja Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i  adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
  6. I sobota – na mszy o 18.00 zmiana tajemnic żywego różańca.
  7. Zachęcamy do udziału w kolejnej wrocławskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Informacje w gablocie i w Internecie.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Szczególnie polecamy VOX NOSTRA. W numerze materiały dot. młodzieży oraz ewangelizacji, a wśród nich artykuł naszego kleryka Przemysława. Przez zakup wspieramy wyższe seminarium duchowne we Wrocławiu.
  9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa na cały tydzień.