1. Dziś Niedziela Misyjna. Modlimy się wraz z całym Kościołem za misje i prosimy, abyśmy i my umieli żyć jak uczniowie-misjonarze. Przez cały tydzień można wesprzeć dzieła misyjne ofiarami do puszek przy ambonie i w przedsionku kościoła.
 2. Dziękujemy ofiary z okazji Dnia Papieskiego. Na cel Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wpłaciliśmy kwotę 3348 zł. Bóg zapłać!
 3. Dziękujemy za przygotowania, wszelką pomoc i udział w uroczystościach odpustu parafialnego w uroczystość św. Jadwigi.
 4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 17.30.
 5. Spotkanie kursu Alpha dziś o g. 19.00 w sali parafialnej.
 6. Europejskie Spotkanie Młodych Taize odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28.12.19 – 1.01.20. W związku z tym: zapraszamy młodych – uczniów, studentów i wszystkich, którzy czują się młodzi – do włączenia się w pomoc w organizację Taize na terenie naszej parafii. Szczegóły u ks. Mariusza. Równocześnie prosimy rodziny o przyjmowanie do swoich domów uczestników spotkania. Chętnych zapraszamy do wypełnienia deklaracji, które znajdują się w przedsionku kościoła, i przyniesienie ich do zakrystii.
 7. Zapraszamy do udziału w spotkaniach grup parafialnych i nabożeństwach w tygodniu:
  • czwartek: spotkanie mam o 10.00 w sali parafialnej (szczegóły na plakacie), spotkanie ministrantów młodszych po mszy wieczornej, krąg biblijny o 19.00 (mała sala – wikariat),
  • piątek: schola liturgiczna o g. 17.00 (sala parafialna), koronka do Miłosierdzia Bożego po mszy wieczornej i adoracja Eucharystyczna do 21.00, chór o g. 19.00 (sala parafialna), spotkanie ministrantów starszych i lektorów o 19.15 (sala mała – wikariat),
  • sobota: mierzenie strojów komunijnych od g. 17.00 (sala parafialna), spotkanie rodziców ministrantów o 19.15 (sala w stodole).
 8. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi ks. Piotr Wiśniowski kwestarz katolickiej telewizji Wiekuistego Słowa EWTN. Będzie okazja to wsparcia tego działa i włączenie się we współpracę.
 9. Porządek mszy św. 1 listopada jak w niedzielę. Nie będzie mszy o 16.30. Msza w Marszowicach o g. 12.00 (także 2.11). Procesje na cmentarzach: Marszowice – po mszy św.; Wolska – po mszy o 12.30; Trzmielowicka – o g. 15.00 Kartki wspominkowe można składać w zakrystii.
 10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.