1. Kończymy dziś rekolekcje adwentowe, które wygłosił dla nas ks. dr Jerzy Żytowiecki. Serdecznie dziękujemy Czcigodnemu Kaznodziei za poprowadzenie nas adwentową droga nawrócenia ku nadchodzącemu Jezusowi.
 2. Wolontariat dorosłych podobnie jak w ubiegłym roku w ramach akcji „Drzewko Miłosierdzia” organizuje zbiórkę żywności dla potrzebujących. Przy wyjściu z kościoła stoi choinka, pod którą znajdują się karteczki z nazwami produktów. Zapraszamy do wzięcia karteczek, wybrania z nich min. 4 artykułów, przyniesienia ich w następną niedzielę (15 grudnia) i złożenia ich do kosza przy bocznym wejściu do kościoła.
 3. Obchodzimy dziś dzień modlitwy oraz pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 4. Poświęcone opłatki wigilijne rozprowadzamy wyłącznie w kościele za dobrowolną ofiarę. W zakrystii dostępne są także świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ceny świec: 6 zł mała i 14 duża.
 5. Msze św. roratnie odprawiamy w pn, śr, pt i so o g. 7.00, a we wt i cz o 18.00. Przez cały Adwent msza poranna o g. 7.00 zamiast o 7.15. Dzieci zapraszamy do udziału z własnymi lampionami. Po porannych roratach zapraszamy na kakao do sali parafialnej.
 6. W poniedziałek zapraszamy na msze święte według formularza o Niepokalanym Poczęciu NMP. To święto zbiega się z dzisiejszym obchodem 2 niedzieli adwentu. Msze święte o 7.00 (roraty), 8.00, 9.30, 18.00 i 19.30. Dzień jutrzejszy to także dzień obłóczyn w sutanny wrocławskich kleryków oraz dopuszczenie do święceń diakonatu i prezbiteratu naszego kleryka Przemysława. Polecamy ich modlitwie parafian.
 7. Dzień adoracji wieczystej przypada w naszej parafii we wtorek, 10 grudnia. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy o 8.00 do g. 17.45 oraz po mszy wieczornej do g. 21.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego o g. 15.00.
 8. W czwartek: próba scholi „Psalmos” o 17.00 (Źródełko), a krąg biblijny o 19.00 (sala w wikariacie).
 9. Europejskie Spotkanie Młodych Taize odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28.12.19 – 1.01.20. Chętnych do włączenia się w organizację Taize na terenie naszej parafii oraz wszystkich gospodarzy przyjmujących młodzież z okazji Europejskiego Spotkania Młodych TAIZE zapraszamy na spotkanie w czwartek na g. 19.00 (sala w stodole).
 10. W piątek po mszy wieczornej różaniec fatimski, a następnie adoracja do g. 21.00.
 11. Spotkanie „Mężczyzn św. Józefa” w piątek o 19.15 (sala w wikariacie). Temat spotkania: mężczyzna i jego żona. Zapraszamy wszystkich mężczyzn.
 12. Adwentowe spotkania LSO w piątek po mszy wieczornej i w sobotę rano (od rorat do 11.00). Zapisy u ks. Łukasza.
 13. Wigilia Leśnicka odbędzie się w przyszłą niedzielę od g. 14.00 na tarasach CK Zamek. Prosimy o przekazanie zaproszenia do osób starszych, samotnych i potrzebujących.
 14. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) w przyszłą niedzielę na mszy o 18.00.
 15. Koncert „Betlejem we Wrocławiu” pod patronatem Metropolity Wrocławskiego Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego odbędzie się kolejny raz w czasie Bożego Narodzenia w sobotę 11 stycznia w Hali Orbita. Szczegółowe informacje na naszym profilu Fb.
 16. Zainteresowanych rodziców, którzy chcą przygotować swoje dzieci do wczesnej I komunii świętej prosimy o zgłoszenie rodzin w zakrystii do dnia 15. grudnia.