1. W imieniu wolontariatu parafialnego dziękujemy za artykuły spożywcze i chemię podarowane w ramach akcji „Drzewko Miłosierdzia”. Udało się przygotować około 100 paczek, które trafiły do potrzebujących pomocy osób i rodzin. Bóg zapłać!
 2. W imieniu wolontariatu misyjnego salwatorianów i misjonarek z Lusaki dziękujemy za ofiary w kwocie 3541,96zł złożone w ubiegłą niedzielą na rzecz dzieci. Bóg zapłać.
 3. Wigilia ministrancka dziś o 16.00. Spotkanie ministrantów i lektorów w poniedziałek po mszy wieczornej.
 4. Dziś po mszy wieczornej spotkanie rodziców, którzy przygotowują dzieci do I komunii (sala parafialna).
 5. Małżeństwa zainteresowane włączeniem się do kręgu Domowego Kościoła zapraszamy do zgłaszania się do zakrystii.
 6. Osoby zainteresowane włączeniem się do akcji katolickiej prosimy o wypełnienie deklaracji i zostawienie ich w zakrystii.
 7. Msze św. roratnie w pn i wt o g. 7.00. W wigilię nie ma mszy wieczornej.
 8. Pasterki 24.12: w Marszowicach o 21.00; w kościele Podwyższenia Krzyża Św. o 22.00; w kościele parafialnym o 22.00 i 24.00.
 9. Msze św. w Uroczystość Narodzenia Pańskiego jak w niedzielę z wyjątkami: nie ma mszy św. o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Św., msza w Marszowicach o 12.30.
 10. Europejskie Spotkanie Młodych Taize:
  • Modlitwa kanonami z Taize i spotkanie wolontariuszy dziś po mszy wieczornej,
  • Dziękujemy za deklaracje od rodzin gotowych na przyjęcie pielgrzymów,
  • Możemy wspomóc organizację działań w naszej parafii przez dobrowolne ofiary (przy okazji rozprowadzamy za darmo śpiewnik kolędowy),
  • Prosimy o podzielenie się ciastem świątecznym z młodymi którzy przyjadą 28.12 na ESM Taize. Ciasto potrzebujemy w dzień przyjęcia młodych 28.12 i w sylwestra 31.12. Można je przynosić od 27.12 wieczorem do sali parafialnej.
 11. Poświęcone opłatki wigilijne rozprowadzamy wyłącznie w kościele za dobrowolną ofiarę. Otrzymaliśmy w tym tygodniu kartki świąteczne, które są cegiełką na rzecz wrocławskich dzieci potrzebujących pomocy charytatywnej. Koszt 2 zł. Bóg zapłać za zrozumienie.
 12. Plan wizyty duszpasterskiej jest dostępny na naszej stronie internetowej i w gablocie. Kolędę rozpoczniemy 28.12.
 13. Koncert „Betlejem we Wrocławiu” pod patronatem Metropolity Wrocławskiego Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego odbędzie się kolejny raz w czasie Bożego Narodzenia w sobotę 11 stycznia w Hali Orbita. Szczegółowe informacje na naszym profilu Fb.