1. Z okazji świat Narodzenia Pańskiego wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy obfitości Bożego Błogosławieństwa, opieki narodzonego dla nas Jezusa i wstawiennictwa Świętej Rodziny – Maryi i Józefa.
  2. Msze św. w Uroczystość Narodzenia Pańskiego jak w niedzielę z wyjątkami: nie ma mszy św. o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Św., msza w Marszowicach o 12.30. Jutro niedzielny porządek mszy św. Taca przeznaczona jest na seminarium i PWT.
  3. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od piątku 28.12. Plan wizyty duszpasterskiej jest dostępny na naszej stronie internetowej i w gablocie.
  4. Kancelaria parafialna w tygodniu świątecznym jest nieczynna. W piątek po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do 21.00.
  5. Koncert „Betlejem we Wrocławiu – Głośna Noc” pod patronatem Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego odbędzie się kolejny raz w sobotę 11 stycznia w Hali Orbita. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie i naszym profilu Fb. Bilety można zamawiać w zakrystii.
  6. Europejskie Spotkanie Młodych Taize: Prosimy o podzielenie się ciastem świątecznym z młodymi którzy przyjadą 28.12 na ESM Taize. Ciasto potrzebujemy w dzień przyjęcia młodych 28.12 i w sylwestra 31.12. Można je przynosić od 27.12 wieczorem do sali parafialnej.