1. Z okazji świat Nowego Roku wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy obfitości Bożego Błogosławieństwa.
  2. Wszystkim uczestnikom Europejskiego Spotkania Młodych TAIZE młodym i rodzinom goszczącym uczestników życzymy wielu Bożych owoców tego spotkania. Równocześnie dziękujemy wolontariuszom, którzy przygotowali działania w naszej parafii oraz wszystkim osobom, które wsparły organizację materialnie, przez ciasta i wszelką pomoc. Bóg zapłać!
  3. Msze św. dziś jak w niedzielę z wyjątkami: nie ma mszy św. o 8.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Św., msza w Marszowicach o 12.30.
  4. Plan wizyty duszpasterskiej jest dostępny na naszej stronie internetowej i w gablocie.
  5. I czwartek – msza ministrancka z modlitwą o powołania o 18.00.
  6. I piątek – spowiedź od 7.30; msza Arcybractwa Straży Honorowej o 8.00; po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do 21.00.
  7. I sobota – zbiórka ministrancka o 10.00, różaniec i zmiana tajemnic o 17.30 w kościele.
  8. W niedzielę: msza dla dzieci rocznicowych o 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Św., adoracja eucharystyczna od 13.30 do 16.30; modlitwa uwielbienia z adoracją o 19.00.
  9. Korony na Orszak III Króli można nabyć za dobrowolną ofiarą w zakrystii.
  10. Koncert „Betlejem we Wrocławiu – Głośna Noc” pod patronatem Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego odbędzie się kolejny raz w sobotę 11 stycznia w Hali Orbita. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie i naszym profilu Fb. Bilety można zamawiać w zakrystii.