1. Dziś święto Ofiarowania Pańskiego obchodzimy dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się o powołania zakonne i wspieramy przez ofiary do puszek klasztory klauzurowe:
  • msza św. dla dzieci rocznicowych w kościele Podwyższenia Krzyża św. o g. 11.00,
  • adoracja Eucharystyczna po mszy o 12.30 do g. 16.20, o 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego,
  • modlitwa uwielbienia z adoracją i modlitwą wstawienniczą po mszy św. o g. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Nabożeństwa i spotkania grup parafialnych w tygodniu:
  • Spotkanie wolontariatu parafialnego we wtorek o 19.00 w sali parafialnej.
  • Zapraszamy na spotkania dla mam z małymi dziećmi w czwartki o godz. 10:00 w salce parafialnej. Podczas spotkań przy kawie i herbacie, chcemy się wzajemnie poznać, poszerzać horyzonty poprzez warsztaty, ubogacać doświadczeniem i po prostu spędzać mile czas w gronie innych Mam. A w tym czasie nasze dzieci mają szansę na zabawę z rówieśnikami. Spotkania są bezpłatne, szczegóły na plakacie i FB parafii.
  • I czwartek: msza ministrancka z modlitwą o powołania o g. 18.00, po mszy spotkanie wszystkich ministrantów; konferencja biblijna i krótka adoracja Eucharystyczna o g. 19.00.
  • I piątek: okazja do spowiedzi od g. 7.30 i 17.30; msza Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ o 8.00, po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do 21.00; próba chóru o 19.00 (sala parafialna);
 3. Zapraszamy na konferencję o finansach w Biblii w sobotę 7. marca. Szczegóły na plakacie. Zapisy przez internet i w zakrystii.
 4. Kurs przedmałżeński w naszym dekanacie rozpocznie się w najbliższa sobotę mszą św. o g. 18.00 w parafii św. Anny we Wrocławiu-Praczach. Zapisy na kurs po mszy św.
 5. Zachęcamy do włączenia się w Apostolat Modlitwy „Dwunastka”. Podejmuje on codzienną prostą modlitwę w intencji księży pracujących w naszej Archidiecezji. Szczegóły u ks. Łukasza.
 6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.