1. Dziękujemy za ofiary do puszek na klasztory klauzurowe złożone w ubiegłą niedzielę. Kwotę 2510,70 zł wpłaciliśmy na konto kurii.
 2. Kurs przedmałżeński w naszym dekanacie rozpoczyna się dziś mszą św. o g. 18.00 w parafii św. Anny we Wrocławiu-Praczach (ul. Brodzka). Zapisy na kurs po mszy.
 3. Z racji ferii zimowych kancelaria czynna we wtorek i środę w zwyczajowych godzinach.
 4. Nabożeństwa i spotkania grup parafialnych w tygodniu:
  • Poniedziałek: spotkanie modlitewno-formacyjne wspólnoty „Dom na Skale” o 19.30 w sali parafialnej.
  • Wtorek: wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – światowy dzień chorego – msza za chorych z namaszczeniem chorych o g. 11.00; prosimy o pomoc osobom starszym i chorym w dostaniu się do kościoła; potrzebę pomocy wolontariatu można zgłaszać w zakrystii.
  • Środa: nowenna do MB Nieustającej Pomocy o g. 18.00.
  • Czwartek: różaniec fatimski po mszy wieczornej, po różańcu krótkie spotkanie informacyjne dla uczestników pielgrzymki do Medjugorje; krąg biblijny po różańcu (sala w wikariacie).
  • Piątek: po mszy wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do 21.00; próba chóru o 19.00 (sala parafialna); spotkanie Mężczyzn św. Józefa w piątek o g. 19.15 (sala w stodole), temat: seksualność mężczyzny.
 5. Zapraszamy na konferencję o finansach w Biblii w sobotę 7. marca. Szczegóły na plakacie. Zapisy przez internet i w zakrystii.
 6. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9 zaprasza mieszkańców Wrocławia i okolic do oddawania krwi od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.30 oraz w soboty od 7.30  do 12.00. Proszę zabrać dokument tożsamości.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.