1. Czytania Liturgii Słowa na dziś: 1 Sm 16,1b.6–7.10–13a Ps 23 Ef 5,8–14 J 9, 1-41
 2. Do 29 marca obowiązuje warunkowa dyspensa od udziału w niedzielnej mszy św. Wzywamy do pozostania w domach i nie podejmowania kontaktu z innymi osobami bez poważnej konieczności.
 3. Wszystkie zgromadzenie, w tym religijne muszą na czas epidemii zostać ograniczone do 50 osób.
 4. W środę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. jak w dzień powszedni.
 5. Materiały dotyczące duchowej adopcji dziecka poczętego są do zabrania na bocznym ołtarzu. Osoby chcące podjąć duchową adopcję czynią to przez akty prywatny i wpisują się do księgi w zakrystii.
 6. Zachęcamy do praktyk pokutnych: modlitwy, jałmużny i postu.
  • W jedności z Arcybiskupem Wrocławskim zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej o 21.00 w domach z intencji pokonania choroby.
  • Codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.00. Później możliwość osobistej modlitwy w kościele.
  • W piątek Droga Krzyżowa o 8.30; 17.00 i 20.00. Po mszy o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 20.00.
  • Jałmużnę możemy praktykować przez ofiary do skarbonek, zakup kartek świątecznych, który ma wspomóc leczenie chorego na SMA Frania, przez akcję „torba miłosierdzia” (wypełnione chemią i trwałymi produktami spożywczymi przyniesiemy 5 kwietnia), przez akcję „skarbonka Caritas” (skarbonki przyniesiemy w Wielką Sobotę).
 7. Prosimy zaplanować wcześniej spowiedź wielkanocną, uwzględniając obecne warunki sanitarne oraz możliwości księży (nie będzie całodziennych spowiedzi w parafiach).
 8. Osoby, które chcą aktywnie włączyć się w liturgię Triduum Paschalnego są proszone o zgłoszenie się do zakrystii lub przesłanie mailem informacji o możliwej posłudze.
 9. Spotkania wszystkich grup parafialnych są zawieszone do odwołania.
 10. Uległ zmianie termin bierzmowania, które Ks. Arcybiskup Józef Kupny wyznaczył wstępnie na dzień 10 maja br. Rekolekcje dla obydwu grup przed bierzmowaniem są wstępnie przeniesione. Odwołane jest spotkanie młodych w Niedzielę Palmową. (NIEAKTUALNE Prosimy o przynoszenie kartek ze spowiedzi do zakrystii). O dalszych przygotowaniach do bierzmowania będziemy informować.
 11. Terminy I komunii 23 i 24 maja nie ulegają zmianie.