1. Wszystkim parafianom i przyjaciołom parafii składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i obfitości łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech Jego obecność przemienia każdy dzień, spotkanie i trud naszego życia codziennego.
 2. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego jest pierwszym dniem oktawy Wielkanocy, która zakończy się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W dni oktawy, które mają rangę uroczystości nie obowiązuje post, ani wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 3. W poniedziałek wielkanocny modlimy się za wrocławskie wyższe seminarium duchowne i Papieski Wydział Teologiczny i wspieramy ich naszymi ofiarami.
 4. Druga Niedziela Wielkanocna to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do modlitwy nowenną i koronką do miłosierdzia Bożego przez cały tydzień o g. 15.00 w swoich domach. W przyszłą niedzielę transmisja nabożeństwa „godziny miłosierdzia” na g. 15.00 na naszym profilu Fb.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po mszy wieczornej do g. 21.00.
 6. Okazja do spowiedzi w bocznym przedsionku kościoła w dni powszednie przed mszą o 8.00 i 18.00 (w święta w czasie mszy, wejście od placu).
 7. Transmisje mszy świętych na parafialnym profilu Fb: Wigilia Paschalna g. 20.30, Niedziela Wielkanocna: g. 8.00 i 11.00 i Poniedziałek Wielkanocny: Eucharystia g. 11.00.
 8. Dziękujemy za ofiary złożone w kościele i za włączenie się w akcję „torba miłosierdzia”. Przed Wielkanocą do prawie 60 rodzin trafiły paczki rozwiezione przez naszych wolontariuszy. Bóg zapłać!
 9. Skarbonki Caritas przynosimy do Niedzieli Miłosierdzia do zakrystii.
 10. Z serca dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz parafii w obecnym czasie; można je wpłacać na konto parafii, w kancelarii i zakrystii istnieje ponadto możliwość ofiar kartą. Intencje mszalne można rezerwować przez internet lub telefon.
 11. Trwajmy wszyscy w modlitwie za ofiary epidemii, chorych, przebywających w kwarantannie, lekarzy, personel medyczny, diagnostyczny, służby ratunkowe i wolontariuszy niosących pomoc potrzebującym.
 12. Komunikat: Do odwołania obowiązuje nowa dyspensa od udziału w niedzielnej mszy św. Wzywamy do pozostania w domach i nie podejmowania kontaktu z innymi osobami bez poważnej konieczności. Wszystkie zgromadzenie, w tym religijne muszą na czas epidemii zostać ograniczone do 5 osób.