1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś na mszy o 18.00 i po mszy w kościele. Na spotkanie proszę przynieść zaległe akty chrztu, zaświadczenia o katechezie i spowiedzi.
  2. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela (środa 24.06), święto patronalne Archikatedry Wrocławskiej, Archidiecezji Wrocławskiej i miasta Wrocławia. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny odprawi o godz. 18.30 mszę świętą w Archikatedrze Wrocławskiej o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Wrocławia i Archidiecezji. Jednocześnie będziemy z wdzięcznością przed Bogiem obchodzić jubileusz 70 rocznicy święceń kapłańskich i 35 rocznicy kreowania kardynałem J. Em. ks. Henryka Gulbinowicza, 7 rocznicę ingresu do katedry wrocławskiej naszego Arcybiskupa Metropolity Józefa Kupnego oraz 35 rocznicę święceń kapłańskich Księdza Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego i 25 rocznicę święceń kapłańskich Ojca Biskupa Jacka Kicińskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszych pasterzach.
  3. W piątek po mszy wieczornej koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21.00.
  4. W sobotę (g. 10.00 i 11.30) uroczystości I komunii św. dla dwóch grup dzieci. Spowiedź przed I komunią w piątek od 16.30 zgodnie z grafikiem.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie duszpasterskie przedstawicieli grup parafialnych.
  6. Zachęcamy do lektury pracy katolickiej.
  7. W czasie udziału we mszy zachowujemy zawsze odstęp min 2 metry i zasłaniamy usta i nos maseczką lub w inny sposób. To także znak chrześcijańskiego świadectwa.