1. Odpust NMP Anielskiej – „Porcjunkula” od południa 1.08 do północy 2.08. Warunki uzyskania odpustu to: spowiedź i komunia, nawiedzenie kościoła i modlitwa Ojcze nasz i Wierzę w Boga, dowolna modlitwa w intencjach papieża, wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  2. 2-10 sierpnia: 40. Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę. Towarzyszymy pielgrzymom podczas wieczornej mszy św.
  3. W środę – św. Marty – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o g. 18.00
  4. Krąg biblijny w czwartek o 19.00.
  5. Koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek – św. Ignacego Loyoli – po mszy wieczornej do g. 21.00.
  6. I sobota: Zmiana tajemnic Żywego Różańca o g. 17.30 w kościele. Nie ma wizyt u chorych.
  7. III Archidiecezjalna Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca i Czcicieli Matki Bożej odbędzie się w sobotę 22 sierpnia br. Msza św. zostanie odprawiona w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Oławie o godz. 11.00.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Regionalne centrum Krwiodawstwa we Wrocławiu prosi o zgłaszanie się do oddawania krwi w  ośrodku przy ul. Czerwonego Krzyża we Wrocławiu.
  10. W czasie udziału we mszy zachowujemy zawsze odstęp min 2 metry i zasłaniamy usta i nos maseczką lub w inny sposób. To także znak chrześcijańskiego świadectwa.