1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w parafialnej akcji LAUDATO SI – SPRZĄTANIE ŚWIATA, która odbyła się w dniu wczorajszym.  Za wsparcie dziękujemy szczególnie żołnierzom z 10 pułku dowodzenia w Leśnicy, Radzie Osiedla, Nadleśnictwu Miękinia, firmom Targpiast, Ekosystem i Ekolandia.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Radio Rodzina.
  3. Jutro o g. 18.00 Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tej Eucharystii, której będzie przewodniczył Pasterz naszej Archidiecezji. Próba generalna przed bierzmowaniem dziś o g. 19.00 w kościele.
  4. Spotkania grup parafialnych w salach odbywają się normalnie. Należy ściśle przestrzegać zasad regulaminów spotkań umieszczonych w salach. Przypominamy o obowiązku zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i zasłania nosa i ust w kościele, kancelarii.
  5. Serdecznie zapraszamy mężczyzn do wzięcia udziału w warsztatach Męskiego Oblężenia Jasnej Góry 2020, które odbywać się będą codziennie od 20 do 25 września o godz. 18.30 on-line. Codziennie inny temat związany z męskim życiem i duchowością prowadzony przez znanych prelegentów. Równocześnie zapraszamy mężczyzn w czwartek na godzinę 18.30 do Sali parafialnej do wspólnego uczestnictwa w warsztatach. Będzie to dobra okazja do spotkania, porozmawiania i poznania grupy Mężczyzn Świętego Józefa działającej we Wrocławiu i na terenie naszej parafii. Szczegółowe informacje na plakacie informacyjnym.
  6. Kurs modlitwy charyzmatycznej Nowa Pięćdziesiątnica – 25-27.09 (plakat w gablocie).
  7. Zapraszamy małżeństwa, które chcą dołączyć do nowo powstającego kręgu Domowego Kościoła. Można zgłosić się w zakrystii lub przyjść na spotkanie po mszy św. Domowego Kościoła w niedzielę 27.09 o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża.
  8. Spotkanie kandydatów, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania (min 8 klasa) w niedzielę 27.09. na mszy o 18.00.
  9. Kurs Przedmałżeński rozpoczynamy w sobotę, 26.09 mszą św. o g. 18:00 w kościele św. Anny (ul. Brodzka 163).  Po niej spotkanie na plebanii i zapisy. Kartę zgłoszenia i inne dokumenty należy pobrać ze strony: www.pracze.pl ->sakramenty ->małżeństwo.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i wydawnictw religijnych (dostępne w zakrystii).
  11. Dziś gościmy siostry dominikanki, które dzielą się z nami świadectwem swojego życia i dają nam szansę na kolejne dzieło miłosierdzia.