1. W imieniu sióstr dominikanek serdecznie dziękujemy za wsparcie udzielone w ubiegłą niedzielę. Podczas kwesty siostry zebrały kwotę: 11611 zł, 62 EUR i 14 USD. Bóg Zapłać!
 2. Zapraszamy małżeństwa, które chcą dołączyć do nowo powstającego kręgu Domowego Kościoła. Spotkanie dziś po mszy św. o g. 11.00 w kościele Podwyższenia Krzyża.
 3. Spotkanie kandydatów, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania (min 8 klasa) dzisiaj na mszy o 18.00.
 4. Spotkania grup parafialnych w salach odbywają się normalnie. Należy ściśle przestrzegać zasad regulaminów spotkań umieszczonych w salach. Przypominamy o obowiązku zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i zasłania nosa i ust w kościele, kancelarii.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 6. Zapraszamy na codzienną modlitwę różańcową w październiku na g. 17.30.
 7. I czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Msza ministrancka i spotkanie o g. 18.00. Grupa biblijna o g. 19.00.
 8. I piątek – okazja do spowiedzi od g. 7.30 i 17.30. O 8.00 msza Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Po mszy wieczornej koronka do miłosierdzia Bożego i adoracja do g. 21.00. Spotkanie chóru o g. 19.00.
 9. I sobota – spotkanie zelatorów Żywego Różańca o g. 17.00 w sali parafialnej. W związku ze zmianami dotyczącymi możliwości odwiedzenia chorych prosimy o ich ponowne zgłoszenie w zakrystii do czwartku (także tych odwiedzanych wcześniej przez księży).
 10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (I klasa szkoły średniej) w sobotę o g. 19.00.
 11. W przyszłą niedzielą (I niedziela miesiąca) będziemy obchodzić, zgodnie z inicjatywą pp. Franciszka, niedzielę św. Franciszka (w dniu liturgicznego wspomnienia św. Franciszka z Asyżu, ogłoszonego przez św. Jana Pawła II patronem ekologów). W tym dniu będziemy mogli wesprzeć dzieła i inicjatywy papieskie w podczas zbiórki do puszek przed kościołem.
 12. Spotkanie modlitewne z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą wstawienniczą w przyszłą niedzielę po mszy o 18.00. Zapraszamy.
 13. Kurs Przedmałżeński rozpoczął się w sobotę, 26.09 w kościele św. Anny (ul. Brodzka 163).  Kolejne spotkanie w sobotę o 18.00. Informacje na stronie: www.pracze.pl .
 14. Zapraszamy na kolejną edycję kursu Alpha. Składa się on z 10 spotkań (i weekendu) w trakcie których swobodnie odkrywamy i rozmawiamy o podstawach wiary chrześcijańskiej. Zaczynamy w  niedzielę 11 października o 19.00. Pierwsze spotkanie jest wprowadzające – można przyjść zobaczyć, ale potem zostać lub zrezygnować.
 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i zakupu kalendarzy misyjnych (dostępne w zakrystii).